strony www wrocław cennik

Projektując strony www musimy sobie jasno nakreślić potrzeby, grupy użytkowników i rodzaj w jaki chcemy przekazać lub wymienić się informacjami. W zależności jaki rodzaj strony www wybierzemy musimy przygotować odkreślony budżet określony przez cennik strony www.

cennik strony www wrocław

W przypadku prostej strony www warto skorzystać z firmy zajmującej się tworzeniem tego typu rozwiązań. Wykorzystując wyszukiwarkę (np. google) można wpisać: strony www wrocław cennik lub strony www cennik. Zaoszczędzi nam to czas i pieniądze. Cena strony www kształtuje się różnie w zależności od ilości treści oraz grafiki potrzebnej do realizacji.

W przypadku bardziej rozbudowanych rozwiązań strony www, takich jak blog czy forum, warto skorzystać z gotowych rozwiązań typu: wordpress czy phpBB, które są w pełni darmowe. W Internecie można znaleźć sporo opracowań pomagających w instalacji oraz prowadzeniu tego typu strony www. Wiele firm hostingowych oferuje auto-instalatory, które za pomocą jednego kliknięcia konfigurują nam cały skrypt. Jeżeli jednak brakuje Ci podstawowych umiejętności to możesz to zlecić podwykonawcy zgodnie z jego cennikiem. Cennik strony www opartej na dedykowanym rozwiązaniu może być różny w zależności od stopnia złożoności lub połączenia różnych rozwiązań nizbednych w projekcie.

cena strony www wrocław

Przyszedł czas na trochę więcej konkretów. Rozważmy dwa przypadki - prostej strony www dla małej firmy (nazwijmy ją „minipage”) oraz rozbudowanej platformy informacyjnej dla dużej korporacji (nazwijmy ją „page”).

Minipage w założeniu ma być wizytówką firmy, zawierającą informację na temat firmy, jej działalności, formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe. Cennik strony www może się kształtować w przedziale od 300 do nawet kilku tysięcy złotych.

Page będzie rodzajem portalu posiadającym statyczne informację, blog z najświeższymi informacjami oraz forum internetowe, gdzie użytkownicy mogą się wypowiadać na dany temat. Koszt takiej realizacji, w zależności od firmy i jej cennika stron www może się kształtować w granicach od 1000zł do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dodatkowo można pokusić się o poszukanie firmy realizujące dane usługi w okolicy swojego miasta, np. Wrocław. Dzięki temu możemy zawczasu spotkać się z wykonawcą i zobaczyć jego cennik stron www, mieć na bieżąco kontakt i ustalać najważniejsze szczegóły. Ze względu na to, iż miasto Wrocław jest miastem studentów można bez problemu znaleźć wykonawcę – studenta, który wykona nam stronę www taniej, niż w cenniku stron www Wrocław niejednej firmy.

strony www wrocław cennik

Pakiet
SMALL
Pakiet
MEDIUM
Pakiet
PREMIUM
1 projekt graficzny
2 poprawki
strony www cennik pakiet small
2 projekty graficzne
3 poprawki
strony www cennik pakiet medium
3 projekty graficzne
4 poprawki
strony www cennik pakiet premium
Ilość podstron maksymalnie 5 podstron maksymalnie 7 podstron ustalane indywidualnie
Projekt logo do strony www
2 warianty
strony www cennik logo
Implementacja Social Media Facebook, G+, Twitter Facebook, G+, Twitter Facebook, G+, Twitter
Kkrzynka pocztowa 1 adres email 2 adresy email 3 adresy email
Serwer|Hosting 0.2gb 0.3gb 0.7gb
Optymalizacja strony www optymalizacja strony www cennik
Zgłoszenie strony\witryny do wyszukiwarki pakiet Small Pakiet Medium Pakiet Premium
Statystyki strony www Pakiet Premium
dodatkowe moduły do ustalenia do ustalenia do ustalenia
Cena od 299 pln* od 599 pln* od 1299 pln*